Web Sitesi Yaptırma Süreci? SSS

Web Sitesi Yaptırma Süreci? SSS

ben-kolde-bs2Ba7t69mM-unsplash

Web Sitesi Yaptırma Süresi Nedir?

özgür ay, web sitesi yaptır

Web sitesi yaptırma süresi işi aldıktan sonra öncelikle bizim toplantı sürecimize giriyor ve sizden işi aldıktan sonra istediğiniz içeriğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin blog yaptırmak istiyorsunuz bu işin süresi maximum 3 ila 5 gün arasında değişkenlik göstermektedir, veya firmanız için tanıtım amaçlı bir web sitesi istiyorsunuz bu 7-10 gün arasında yine değişkenlik göstermektedir. Peki bir E-Ticaret web sitesinin yapım süresi nedir diye sorucak olursak minimum 10 gün maximum ise 15 gün'e kadar sürebilmektedir.

Web Sitem İçin Benden İstenen Bilgiler Nedir?

Yapım aşamasında olan web siteniz için sizden istediğimiz bazı bilgiler ve dosyalar yer almakta bunlardan bazıları;
• Logonuz
• Firma Adınız
• İletişim Bilgileri
• Verdiğiniz Hizmet
• Şirketiniz Hakkında Yazısı
vb. bilgileri sizden alarak web sitenizi tamamlıyoruz.

Web sitenizi elimizden geldiğince en hızlı şekilde bitirip sizleri bekletmek istemediğimiz için teslim etmek istiyoruz ancak, unutmayın ki ne kadar uzun sürüyorsa o kadar iyi bir işçilik ortaya çıkıcaktır. Bu sebepten dolayı bizler işi aldığımızda zaten özenle çalışıyor olacağımız için sizden de beklediğimiz bir an önce bitsin ne oldu bu site ya! diye bizleri darlamamanız çünkü beklediğinizden fazlasını sizlere vermek için çalışıyoruz.

Hemen web sitesi yaptır, Senide aramızda görmeyi çok istiyoruz. Dilersen hakkımızda daha çok şey öğren ve sende bizim aramıza katıl!

Özgür Ay

Özgür Ay

SEO | E-Ticaret & Girişim
İlgili Yazılar
Cevap bırakın

Your email address will not be published.Gerekli alanlar işaretlendi *